x

Kinder party | Pakiet Specjalny

Dzieciństwo to wspaniały okres w życiu, kiedy wszystko jest jeszcze nowe, a przyjaźnie zawiera się szybko i emocjonalnie. To także wiek, w którym naprawdę potrafimy się bawić i cieszyć. Dlatego warto organizować kinder bale, podczas których nasze dzieci mogą cieszyć się swoimi szczenięcymi latami, a rodzice i opiekunowie mogą odetchnąć, pozostawiając swoich podopiecznych pod czujnym okiem profesjonalnej kadry opiekunów.

Kinder party w hotelu SPA?

Hotel MAGELLAN*** proponuje organizację kinder party ze specjalnie dedykowanym menu, podczas którego animatorzy z ciekawym planem animacyjnym zatroszczą się dziećmi:

  • w Parku Linowym,
  • w kompleksie basenowym,
  • przy ognisku,
  • na Edukacyjnym Szlaku Zabawy

Hotel MAGELLAN*** posiada również specjalną ofertę dla szkół i grup zorganizowanych. Doskonałe warunki oraz doświadczenie, sprawiają, że Hotel MAGELLAN posiada wszystko, co potrzebne przy organizacji kinder bali dla szkół i osób prywatnych. Wspaniała przyroda, cisza oraz spokój pozwolą każdemu cieszyć się urokiem natury.

 covid ico 1    Ze względu na wyjątkowe okoliczności informujemy, że zakres usług zawartych w tym pakiecie oraz forma ich świadczenia uzależniona zostanie od obowiązujących w okresie pobytu restrykcji nałożonych na obiekty hotelowe z powodu epidemii Covid-19  

Szczegóły i rezerwacje:

Agnieszka Zielińska 
tel.: 665 054 195
e-mail: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.