Pokoje

Doba hotelowa

15.00 – 11.00

 

Noclegi nad Zalewem Sulejowskim – gwarancja odpoczynku i wygody

Wybierając wypoczynek w Hotelu Magellan*** doświadczą Państwo niezapomnianych wrażeń, zapachu lasu i bliskości natury, a w stylowej elegancji pokoi odnajdą prawdziwy komfort i wygodę. Przestronne  i funkcjonalnie urządzone pokoje naszego hotelu z oknami wychodzącymi na otaczający Sulejowski Park Krajobrazowy budują niepowtarzalny nastrój i sprzyjają udanemu wypoczynkowi po całym dniu pełnym wrażeń.
Hotel MAGELLAN*** SPA & Business oferuje 121 komfortowych pokoi do wyboru.

Pokoje nad Zalewem Sulejowskim wyposażone są w przestronną łazienkę (z prysznicem i suszarką do włosów), TV LCD, biurko, stolik kawowy, telefon, czajnik oraz bezpłatny i bezprzewodowy Internet.

Dla rodzin z dziećmi Hotel Magellan oddaje do dyspozycji łóżeczka dla niemowląt oraz dodatkowe łóżka dla dzieci w postaci dostawek. Istnieje możliwość wypożyczenia wanienki, przewijaka, kocyków oraz podgrzewacza do mleka.

Przy pobytach powyżej 1 doby naliczamy opłatę miejscową w wysokości 1 PLN od osoby zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Wolbórz XXVI/225/2012 z dn. 29.11.2012 r.

 

Pokój Single (SGL)

Przytulny pokój jednoosobowy z jednym wygodnym pojedynczym łóżkiem i własną łazienką z prysznicem, wyposażony we wszystkie udogodnienia niezbędne podczas pobytu, zarówno prywatnego, jak i służbowego. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie, nielimitowany wstęp na basen, sauny i jacuzzi.

od 399 zł /doba Powierzchnia: 19 m2 Sprawdź szczegóły

Pokój Twin (TWIN)

Komfortowy pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami i własną łazienką z prysznicem. W Pokoju TWN zmieści się 1 dostawka i/lub łóżeczko turystyczne. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie, nielimitowany wstęp na basen, sauny i jacuzzi.

od 499 zł /doba Powierzchnia: 22 m2 Sprawdź szczegóły

Pokój Double (DBL)

Stylowy pokój dwuosobowy z podwójnym dużym łóżkiem i własną łazienką z prysznicem. W Pokoju DBL zmieści się 1 dostawka lub łóżeczko turystyczne. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie, nielimitowany wstęp na basen, sauny i jacuzzi.

od 499 zł /doba Powierzchnia: 22 m2 Sprawdź szczegóły

Pokój Triple (TRP)

Przestronny pokój z trzema pojedynczymi łóżkami i własną łazienką z prysznicem. W Pokoju TRP zmieszczą się 2 dostawki lub łóżeczka turystyczne. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie, nielimitowany wstęp na basen, sauny i jacuzzi.

od 609 zł /doba Powierzchnia: 33 m2 Sprawdź szczegóły

Pokój Triple z sofą (TRPs)

Rodzinny pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami i rozkładaną sofą dla dwójki dzieci oraz własną łazienką z prysznicem. W Pokoju TRP zmieści się 1 dostawka i/lub łóżeczko turystyczne. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie, nielimitowany wstęp na basen, sauny i jacuzzi.

od 609 zł /doba Powierzchnia: 33 m2 Sprawdź szczegóły

Apartament LUX

Elegancki dwupokojowy apartament złożony z części sypialnej z podwójnym dużym łożem oraz strefy wypoczynkowej ze stolikiem kawowym, kanapą i dwoma fotelami. Posiadamy jeden apartament LUX oraz dwa apartamenty LUXs z rozkładaną sofą w części wypoczynkowej. W cenę noclegu wliczone jest …

od 739 zł /doba Powierzchnia: 50 m2 Sprawdź szczegóły