Atrakcje dla dzieci

Boisko do piłki siatkowej i nożnej

Dla małych i dużych miłośników sportu przygotowaliśmy boisko do piłki siatkowej oraz piłki nożnej, a wewnątrz hotelu stół do tenisa stołowego. Niezbędne sprzęty dostępne są w Recepcji.

Plac zabaw

Kolorowy zewnętrzny plac zabaw to sposób na beztroską zabawę - w pełni bezpieczną ponieważ posiada wszelkie niezbędne atesty. Umiejscowiony w leśnej ciszy pozwala bawić się w najlepsze, korzystając ze świeżego powietrza.

Plaża basenowa

Duża ilość białego piasku i wirujące hamaki to ogromne powody do radości dla Maluchów. Potrafią tworzyć wspaniałe budowle w czasie, gdy Rodzice oddają się chwili dla siebie przy dobrej książce na leżaku.

Sala kinowa

W ferie i wakacje oraz wybrane długie weekendy w hotelu dostępna jest sala kinowa dla dzieci. Popołudniami wyświetlamy najnowsze filmy animowane, a kinowej atmosferze sprzyjają dostępne w Restauracji hotelowej: popcorn i napój.

Sala zabaw

Nasza sala zabaw to raj dla Maluchów, gwarantujący wspaniałą zabawa bez względu na pogodę. W ferie, wakacje czy wybrane weekendy pod bacznym okiem animatorek najmłodsi uczestniczą w zabawach integracyjnych, zajęciach plastycznych, warsztatach kreatywnych czy grach sportowych.

+

Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Bezpieczny wypoczynek w Hotelu Magellan! Zobacz szczegóły