x

Centrum konferencyjne Magellan***

centrum konferencyjne łódź

Szukacie Państwo dogodnego miejsca na  konferencje, szkolenie w województwie łódzkim, będące jednocześnie blisko Warszawy?

certyfikat POT

Hotel MAGELLAN *** Business & Spa stanowi idealny wybór jako prestiżowe centrum konferencyjno-szkoleniowe, usytuowane w wyjątkowo dogodnej lokalizacji, zaledwie 50 km od Łodzi i 100 km od Warszawy. Dzięki swojemu położeniu w centrum Polski, Hotel MAGELLAN*** jest w stanie zapewnić perfekcyjne miejsce na konferencję bądź szkolenie nawet dla najbardziej wymagających.

Nasze Centrum Konferencyjne pod Łodzią pozostawia do dyspozycji swoich gości 8 doskonale wyposażonych sal o łącznej powierzchni 1480 m2, które mogą pomieścić nawet do 1000 osób. Oferujemy profesjonalną obsługę techniczną, a także komfortowe pokoje i wyśmienitą restaurację, serwującą dania kuchni polskiej oraz międzynarodowej.

Hotel MAGELLAN *** Business & Spa posiada Klub Nocny, gdzie można zrelaksować się po dniu ciężkiej pracy oraz Instytut SPA i kompleks basenowy, aby nasi goście mogli należycie odpocząć i porozmawiać w przyjaznych warunkach.

Nasi pracownicy służą Państwu pomocą i wieloletnim doświadczeniem w zrealizowaniu udanego eventu. Zaufało nam wiele firm, które już po pierwszej wizycie zostały stałymi klientami Centrum Konferencyjnego Magellan***, łączącego w sobie nowoczesność i malowniczy krajobraz przebijający się z oszklonych wnętrz hotelu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.


confero
Zobacz Hotel Magellan w serwisie miejscakonferencyjne.pl