x

Restauracja w centrum konferencyjnym

sale na przyjęcia

W hotelu znajduje się klasycznie urządzona restauracja Magellan, w której nasi klienci mogą zasmakować doskonałej, tradycyjnej kuchni polskiej, jak i wyszukanych dania międzynarodowych - można je znaleźć w urozmaiconym hotelowym menu. Potrawy bazują na specjalnie wyselekcjonowanych, ekologicznych produktach regionalnych dostarczających niezapomnianych wrażeń kulinarnych. Restauracja jest czynna codziennie w godz. 8:00 - 23:00, a dzięki unikalnej, kameralnej atmosferze stworzonej przez stylowy, elegancki design jest miejscem, gdzie zdecydowanie można umówić się na spotkanie czy obiad biznesowy.

restauracja nad jeziorem

Połączony z restauracją  ogródek letni utrzymany w wystroju marynistycznym pozwoli odpocząć i złapać chwilę wytchnienia po wyczerpujących negocjacjach. Na zewnątrz hotelu znajduję się wędzarnia oraz grill, dzięki którym szef kuchni może przyrządzać wyborne mięsa oraz dodatki do potraw i sałatek.

hotel z restauracją

Jeżeli planujecie Państwo spotkanie biznesowe, integracyjne lub szkolenia w Hotelu Magellan*** wnętrza restauracji są do Waszej dyspozycji. Organizujemy również w podcieniach Amfiteatru Grillowego imprezy plenerowe. Zachęcamy do kontaktu.

Amfiteatr grillowy Imprezy Plenerowe

imprezy plenerowe

To miejsce nadaje się biesiadę przy ognisku i muzyce, także na organizację eventów i spotkań plenerowych. Miejsce to jest przystosowane do realizacji pikników, koncertów muzycznych, pokazów filmowych oraz innych imprez plenerowych. Amfiteatr jest przygotowany na imprezy do 300 osób (w tym 100 w części zadaszonej). Specjalnie przygotowane menu zachwyci Państwa oryginalnością.hotelowa wędzarnia

Przygotowujemy dla Państwa kartę dań, którą układamy starannie pod kątem najciekawszych smaków i największej radości, jakiej chcemy Państwu dostarczać.

Drink bar oraz klub nocny Atlantyda

klub nocny atlantyda

Po intensywnych szkoleniach i wyczerpujących negocjacjach Hotel zaprasza do spędzenia czasu w Klubie nocnym Atlantyda. Unikalne wnętrze i przyjemna muzyka stwarzają pozytywny klimat do regeneracji. Natomiast często organizowane imprezy muzyczne, pozwolą zapomnieć o pracy i poczuć smak dobrej zabawy oraz wyśmienitego drinka.

Nasi barmani serwują alkohole z różnych stron świata, a ich umiejętności potrafią sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagającym klientom.