x

Instytut SPA & Wellness w Hotelu Magellan***

Instytut Spa & Wellness w jest czynny w godzinach:

Piątek 1400-2200

Sobota 800 - 2200

Niedziela 800 - 1900


Instytut SPA & Wellness to nieodłączna część Hotelu MAGELLAN***

Panuje u nas idealna harmonia pomiędzy przytulnymi wnętrzami, a ciszą i urokiem otoczenia Sulejowskiego Parku Krajobrazowego. Sprawdź, jak komfort łączy się z prestiżem - w luksusowej scenerii, pośród eleganckich i stylowych wnętrz hotelowych, stworzyliśmy świątynię dla ciała, umysłu i ducha. To miejsce, w którym czas jest sprzymierzeńcem, spokój nieodłącznym towarzyszem, a Państwa zadowolenie i komfort efektem naszego profesjonalizmu. U nas odpoczniesz od codzienności i nabierzesz nowych sił, poddając się relaksującym zabiegom.

Na parterze znajduje się recepcja naszego SPA, gdzie zawsze czuwa pomocna obsługa, która odpowie na wszelkie pytania i zaproponuje zabiegi spełniające oczekiwania naszych gości. Także na poziomie widocznego za oknami iglastego lasu znajduje się kompleks basenowy, składający się z basenu sportowego, basenu rekreacyjnego z masażerami i kaskadą wodną, jacuzzi, sauny suchej i parowej oraz letniej plaży.
Na osoby, które chciałyby połączyć swój pobyt w Hotelu MAGELLAN*** z aktywnym wypoczynkiem, dostarczyć swojemu organizmowi solidną dawkę endorfin – czeka interesujący programu zajęć ruchowych min.: Aquafitness , Body Ball czy Nordic Walking. Do Twojej dyspozycji jest również boisko do piłki siatkowej, bule i park linowy.

Znajdujący się w województwie łódzkim Hotel SPA & Wellness, nadaje się idealnie do wypoczynku i rekreacji. Pośród natury, w stylowych wnętrzach gabinetów odnowy biologicznej, można odpocząć i oderwać od rzeczywistości, a jednocześnie pozwolić sobie na odrobinę luksusu dzięki hydroterapii, zabiegom na twarz i ciało, rytuałom SPA czy masażom relaksacyjnym.


Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Instytutu Spa & Wellness w hotelu Magellan ***: REGULAMIN_SPA.PDF

Wyposażenie Instytutu SPA & Wellness

Wyposażenie Instytutu SPA w Hotelu Magellan***

Instytut SPA&Wellness łączy w sobie specjalistyczną wiedzę i umiejętności pracowników, najwyższej jakości sprzęt oraz klimatyczny design. Neutralne barwy, miękkie światło, naturalne elementy wystroju - drewno, kamień i szkło tworzą przytulne, komfortowe wnętrza wprowadzające nastrój równowagi i harmonii. 

Zaprasza w niezwykłą podróż do krainy pełnej zmysłów i inspiracji, gdzie w 10 kameralnych gabinetach oferujemy:

Po zabiegach wprowadzających  ciało w stan odprężenia, nasi Goście mogą oddać się chwili błogiego zapomnienia w klimatycznej Strefie Relaksu. 

Gabinety wyposażone są w podgrzewane łóżka do masażu ,  nowoczesny sprzęt, m.in. kapsułę parową, wannę Della przeznaczoną do hydromasażu z ozonoterapią , urządzenie do wykonywania infuzji tlenowej, dermobrazji kwasowej, tlenoterapii OXYBAR oraz masażu dermotlenowego marki M’onduniq , Endermologii LPG - dające wyjątkowe możliwości  modelowania sylwetki, ujędrniania skóry i likwidacji celullitu, aparat do mikrodermabrazji oraz ultradźwięków.

Instytut SPA &Wellness posiada autoryzację francuskiej marki Thalgo.

Aktualności - Spa & Wellness