x

Voucher Spa | Wyjątkowy Prezent

Voucher na prezent dla niej, dla niego, dla dwojga 

SPA Voucher pozwala jego posiadaczowi do korzystania z bogatej gamy pakietów, zabiegów i masaży w kilku gabinetach, jak również nieograniczonego dostępu do kompleksu basenowego z hydromasażami, jacuzzi czy saunami.

voucher do spa w hotelu magellan

Proponujemy Państwu samodzielne stworzenie Vouchera, wybór dowolnych dostępnych zabiegów Instytutu Spa&Wellness będź przygotowanych dla Gości pakietów zabiegowych lub oferty związanej z dłuższym pobytem w Hotelu Magellan ***. Mogą Państwo również wybrać Voucher kwotowy o określonej wartości , wówczas osoba obdarowana indywidualnie zadecyduje o doborze zabiegów SPA.  Po dokonaniu wszelkich formalności bon do SPA w eleganckiej formie zostanie przesłany pocztą pod wskazany adres. Istnieje również możliwość odbioru osobistego i uiszczenia na miejscu należności. Okres wykorzystania Vouchera prezentowego przez osobę obdarowaną to 3 miesiące od daty zakupu. Zapraszamy do kontaktu.

voucher pobytowy www

Voucher SPA | Informacje:

1.Vouchery dostępne są w Recepcji SPA Hotelu Magellan i Recepcji głównej Hotelu Magellan.

2. Hotel wystawia faktury na zakup zaproszeń SPA.

3. Po upływie terminu ważności zaproszenia przepada. Niewykorzystana kwota zaproszenia SPA nie jest zwracana.

4. Jeśli kwota usługi jest wyższa niż wartość zaproszenia, Klient będzie poproszony o dopłatę różnicy.

5. Przedłużenie terminu ważności zaproszenia prosimy uzgadniać z Recepcją SPA. Czas na wykorzystanie zaproszenia może zostać wydłużony na wniosek okaziciela, najpóźniej ostatniego dnia ważności zaproszenia.

6. Zakupione zaproszenie można odebrać osobiście lub zostanie wysłane pod wskazany adres, ale dopiero po uiszczeniu należności gotówką lub przelewem na konto Hotelu. Nr rachunku: 04 1540 1245 2056 4809 2939 0001

Voucher SPA to nie tylko prezent, jaki możemy podarować swoim najbliższym albo wyrazić wdzięczność partnerom biznesowym lub pracownikom za ciężką pracę, ale też podarunek, jaki możemy sprawić sami sobie.