x

Endermologia - Zabiegi dodatkowe na ciało | Instytut Spa&Wellness


log10

Zabieg Endermologii na ciało  

Metoda Endermologie® powstała w 1986 r. Jest to pierwsza na świecie i najlepiej znana ze skuteczności nieinwazyjna metoda kształtowania sylwetki.

Zapewnia znakomite rezultaty w zwalczaniu nadwagi i cellulitu, dzięki intensywnemu oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną. Redukuje glębokie pokłady tkanki tłuszczowej opornej na dietę i gimnastykę. Jest to masaż całego ciała pobudzający krążenie krwi oraz limfy — ma miejsce drenaż limfatyczny, który oczyszcza organizm z toksyn oraz wspomaga usuwanie nadmiaru płynów.

Dodatkowo, zabieg delikatnie zluszcza i eliminuje obumarłe komórki naskórka, pobudza fibroblasty do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny oraz likwiduje napięcie mięśni. Endermologie®, dodaje także skórze blasku, wygładza i ujędrnia ją opóźniając tym samym proces starzenia. Doskonałe rezultaty zabiegów gwarantuje wyjątkowa, opatentowana Technika LPG®, czyli masaż rolkowy skóry wspomagany podciśnieniem. Precyzyjną, odpowiednią głębokość uzyskuje się dzięki unikalnej budowie glowy zabiegowej wyposażonej w dwie niezależnie napędzane rolki. Technika LPG® dzięki 55 programom umożliwia tworzenie ponad 300 rodzajów fałdy skórnej.

Zabieg jest wykonywany w specjalnym kostiumie zwiększający poślizg rolek i nie dopuszczający do uszkodzenia skóry. Endermologie® jest całkowicie nieinwazyjna, wspomaga ona jedynie naturalne procesy zachodzące w ludzkim organizmie. Pojedynczy zabieg trwa ok 35 minut, w trakcie których wykonywany jest masaż limfatyczny ciała, ze szczególnym uwzględnieniem partii dotkniętych cellulitem bądź nadmidarem tkanki tłuszczowej.


                                                       ZABIEGI DODATKOWE NA CIAŁO

  • Ultradźwięki – jedna partia (twarz, uda pośladki, ramiona, brzuch). 

Wprowadzanie składników aktywnych, zawartych w preparatach do głębszych warstw skóry.

Cena: 10 min - 30 PLN


  • Endermologia ciała 35 min. Cena: 100 PLN
  • Endermologia ciała 50 min. Cena: 150 PLN
  • Kostium do endermologii. Cena: 90 PLN
  • Do zabiegu na ciało : ultradźwięki (wybrana partia) Cena: 30 PLN

                                                               PAKIETY ENDERMOLOGII

  • Pakiet endermologii 6 zabiegów 35/50 min. (ważny m-c) + 1 wejście na basen GRATIS 70 min.

Cena: 540/840 PLN


  • Pakiet endermologii 10 zabiegów 35/50 min.: 11 zabieg GRATIS (ważny m-c) + 2 wejścia na basen GRATIS 70 min.

Cena: 800/1300 PLN

Do każdego pakietu kostium do endermologii GRATIS !